Секси нов видео спот на Џенифер Лопез за „First Love“

Џенифер очигледно се разубавува со годините, а ова можеби и е и најсекси изданието до сега. Во новиот црно бел видо спот таа е позгодна од кога и да било, одејќи сама низ пустината, се додека не и се придружи секси моделот David Gandy.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=BfgoiYu9EUE[/tube]

 

 
Коментари

коментари