Категории

Сезонава се хит веќе познатите панталони од деведесетите! (ФОТО)

Сведоци сме биле на многу модни трендови кои повторно се враќаат од плакарот. Оваа пролет повторно актуелен е „cargo“ моделот на панталони. Овие панталони биле во тренд во деведесетите години, а сега познатите дами повторно ги вратија на модната сцена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Иако на прв поглед не делуваат женствено- со правилна комбинација можат да бидат полн погодок. Овие панталони одлично се комбинираат со патики, штикли, чизми, кошули..

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANNABELLE FLEUR (@vivaluxuryblog) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PrettyLittleThing.com (@prettylittlething) on

 

Прегледи:
80
Објавено на:
18.04.2019