Категории

SF Summer story – нова колекција на костими за капење на Сара Фешн

Подготвени ли сте за летото и нови летни доживувања?

Во лето, еден од најважните аутфити е костимот за капење.

 

За да изгледаат спектакуларно на плажа, многу девојки се обидуваат да го купат најубавиот костим за капење и да ја истакнат својата природна убавина.

 

Во SF Summer Story колекцијата на Сара Фешн ќе најдете костими за капење за сите генерации со посебен акцент на помладата популација.

 

Брендот Сара Фешн се грижи за вас и ја диктира модата за на плажа. Направете разни комбинации и изгледајте оригинално, женствено и атрактивно.

Во новата колекција се застaпени едноделни и дводелни костими за капење во впечатливи колоритни бои, со летни разиграни мотиви и со совршен крој за женското тело.

 

Изберете го моделот кој најмногу ви одговара, истакнете ја вашата убавина и уживајте во секоја летна прилика.

 

Пронајдете го вашиот совршен летен аутфит.

 

Новата колекција може да ја пронајдете во продажните места на Сара Фешн и онлајн на www.sarafashion.club

Прегледи:
104
Објавено на:
27.05.2022