Шеширот како одраз на добар стил: Овие 3 модели ќе доминираат оваа сезона!

Најпопуларниот додаток оваа зима е дефинитивно е шеширот

Ако сакате шешири, со задоволство ќе чуете дека тие се вратија на голема врата во модата. Повеќе модели се достапни оваа година и можете да ги носите во разни прилики.

Тие даваат посебна нота на секој стајлинг и го подигнуваат на повисоко ниво. Неколку години, шеширите беа одраз на елеганцијата и секоја дама мораше да ги има. Оваа година, тие го враќаат духот на некои потивки и поубави времиња на нашата врата.

Еве неколку од најпопуларните модели:

Беретките кои се духот на Париз се многу популарни.

View this post on Instagram

#autumnmood 🖤

A post shared by 🕊S A N D R A (@amiepetite) on

 
Коментари

[fbcomments]