Категории

Шест најубави ташни на улиците на Њујорк! (ФОТО)

Ако се суди по сликите кои ги гледаме од Големото јаболко, тогаш едно е сигурно: ташните се главниот адут на сите трендсетерки, и тоа оние во микро форми.

Мали четириаголни, трапез форми со необични дрвени шноли во кои собира само кармин, мобилен телефон и клучеви, изгледаат како да кријат во себе драгоцени предмети додека трендсетерките ги шетаат со пар кремасти панталони, teddy капут, неон ролки и волнени фустани.

Прегледи:
387
Објавено на:
18.02.2019