Категории

Што мажите секогаш забележуваат за време на сексот?

Не е дозволена вкочанетост или срамежливост. Мажите не сакаат да ја извршуваат целата работа и ги обожаваат жените кои знаат да преземат иницијатива.

Како прво, момците не забележуваат излупен лак, суви потпетици или повремена непослушна коса, која не е отстранета од областа за бикини.

Вашиот здив
За време на сексуалниот однос, она што открива вистинско задоволство се сензуалните воздишки на жената што можат да го возбудат секој маж во еден момент. Со помош на воздишки, тие знаат кога се на вистинскиот пат, но и доказ дека навистина уживате во нивните допири и бакнежи .

Вашата иницијатива
Мажите не сакаат да ја извршуваат целата работа и ги обожаваат жените кои знаат да преземат иницијатива. Тој сигурно ќе забележи кога жената не е премногу заинтересирана или барем остави таков впечаток.

Облини
Голото женско тело во полутемнината на собата е глетка на која никој маж не може да одолее. Тој не ги гледа вашите стрии и целулит, туку заводлива силуета украсена со женски облини. Стомакот што упорно се обидувате да го соблечете, задникот, колковите и градите не се нешто што тој ќе го погледне и ќе го најде нивниот недостаток.

Движења на телото
Не е дозволена вкочанетост или срамежливост. Сензуалноста е, од друга страна, многу пожелна затоа што ги возбудува. Вклучете го целото тело..

Мирис
Секоја личност има свој специфичен мирис на кожата. Тој не сака да го намириса вашиот нов парфем, но ќе ужива во природниот мирис на вашата кожа, особено оној по страственото водење љубов.

Свежа депилација или секси долна облека
Тоа ги возбудува мажите.

Прегледи:
122
Категории:
Љубов и секс
Објавено на:
30.11.2020