Категории

Сиара ги објави првите фотографии од малата ќеркичка Сиена

Популарната пејачка Сијара за прв пат објави фотографии со 9-месечната ќеркичка Сиена. Фотографиите ги направи нејзиниот сопруг Расел Вилсон.

Покрај тоа што за прв пат ја покажа својата ќеркичка, таа ја промовираше и апликацијата преку која ќе споделува повеќе за својот приватен живот, но и за својата музика и модата. Слатката Сиена е второ дете на 31-годишната музичка ѕвезда. Таа има и синче со раперот Фјучр.

Инаку, Сиара и Расел се венчаа  во јули 2006 година.

Прегледи:
122
Објавено на:
18.02.2018