Категории

Сите дами ќе се сложат – Ова е едно од најубавите модни изданија на Кралицата Летисија

Шпанската кралица со нова модна лекција за идеален деловен стајлинг

Шпанската кралица Летисија (48) важи за една од најдобро облечените дами, а нејзините софистицирани изданија се одраз на женственост и елеганција.
Обчаниот и ветровит ден во Мадрид не ја спречи кралицата повторно да заблеска во полн сјај на еден деловен состанок во организацијата на AECC.

За оваа прилика таа избра розово одело со потписот на модната куќа Hugo Boss. Таа го искомбинира со бела кошула, бела тажна и високи потпетици во розова боја.