Категории

Сите го паметиме по неговата улога во „Сексот и градот“. Како изгледа Крис Нот сега?

Популарниот актер Крис Нот (63) кој не воодушевуваше со својата улога во серијата „Сексот и градот“, важеше за голем заводник.


Но, денес е речиси потполно непрепознатлив. Имено, тој е фотографиран на плажа во Мајами, а неговиот запуштен изглед ги шокирал минувачите.

Иако многумина очекувале да го видат во одлична физичка форма, кај Крис останала препознатлива само неговата насмевка, а по неговото тело очигледно е дека одамна заборавил на теретаната.

 

Прегледи:
128
Објавено на:
22.05.2018