Категории

Сите ја нарекуаваат кралица – Изневерена жена одлучи да му се одмазди на својот сопруг на генијален начин

Обидете се да замислите: само што откривте дека вашиот партнер ве изневерува … И не со никого, туку со жена што живее неколку куќи подалеку од вас. И да биде работата уште полоша, таа е бремена со него. Каква е вашата реакција?

Одговор А – соберете ги сите работи во вреќа со ѓубре и фрлете го низ прозорецот
Одговор Б – вие сте малку покреативни отколку одговорот А

Кога Андреа Овен се најде во ова сценарио пред 15 години, таа одбра категорија Б и реши да се спротивстави неверството од сопругот. Во видеото на ТикТок, кое собра повеќе од 391 илјади лајкови, жената ги повика своите 31 илјади следбеници „да не го пробуваат ова дома“.

@heyandreaowenDo not do this at home. #authorsoftiktok #narcrecovery #narcissistsurvivor #narcissistabuse #divorcedwomen #crazystory #mentalbreakdown♬ Gnarls Barkley Crazy Stephen Kramer Glickman – Gustavo Rocque

– Во 2006 година дознав дека мојот сопруг имал седуммесечна врска со нашата соседтка, кој исто така забременила – вели таа на видеото.

– Бесна, решив да земам ножици. Исеков дупка во сите панталони, боксери и панталони што ги имаше – раскажува таа.

Андреа додава дека пред да ги земе своите работи и да замине, напишала дрска порака: „Бидејќи не знаете како да го чуваш п****** во панталоните, решив да ти помогнам во таа активност“.

Непотребно е да се каже дека епскиот чин на одмазда беше хит меѓу многумина од оние на ТикТок ја нерекоа херој и инспирација.

„Јас сум на ТикТок поради вакви работи“ – напиша еден следбеник. „Девојче, ти си кралица“, додаде една жена. Покрај тоа, нејзината приказна ги инспирираше другите да ги споделат начините на кои им се одмаздија на поранешните партнери за мамење.
„Мојот сопруг ме изневери со жена по име Мили. Го знаете тој сос од тестенини „Тетка Мили“? Со него ги наполнив сите плакари во куќата“ – напиша една жена.
Друга жена рече дека „го исчисти тоалетот со четката за заби на нејзиниот партнер и потоа ја врати на своето место“. Таа додава дека кога се преселила, решила да го земе далечинскиот управувач на телевизорот со себе.

Прегледи:
105
Објавено на:
15.07.2021