Категории

Сите сакаат да го видат нејзиното бебе, а Ким Кардашијан го покажа ОВА?!

Неколку дена откако доби ќерка, Ким Кардашијан ги изненади своите обожаватели со неочекувана објава на инстаграм.

Јавноста е многу љубопитна кога станува збор за третото бебе во семејството Кардашијан – Вест, кое е родено на 15 јануари, па поради тоа со особено внимание се следат нејзините објави со надеж дека ќе го покаже своето трето дете. Но, наместо тоа, Ким објави нешто сосема поинакво – секси фотографија од нејзиниот кревет каде што акцент се става на нејзините популарни облини.

Night Cap

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Прегледи:
274
Објавено на:
22.01.2018