Категории

Сите се восхитуваа на нејзината убавина: Фаталната Руби денес е баба, а вака изгледа без шминка!

Сите сигурно се сеќавате на најпопуларната негативка во теленовелата „Руби“, а 14 години подоцна Барбара Мори која се прослави во таа улога изгледа беспрекорно.

That’s the way u keep me.. Every single day.

A post shared by Barbara Mori (@delamori) on


Познатата актерка која совршено го долови ликот на преубаата Руби Перез, денес има 40 години, а неодамна на Инстаграм објавила фотографија без грам шминка.

Buenos y hermosos días. ❤

A post shared by Barbara Mori (@delamori) on


Таа веќе неколку години е горда баба на малата Мила. Имено, нејзиниот син Серхио стана татко на само 18 години.

Прегледи:
146
Објавено на:
11.06.2018