Сите зборуваат за тесниот црн фустан на кралицата Летиција – еве вака се носи ова модно парче

Толку заводлива, а во исте време и исклучително дискретна, пристојна и елегантна

Модните избори на шпанската кралица Летисија секогаш се коментираат и тоа можеме сигурно да кажеме дека само позитивно, таа едноставно не знае за модни грешки.
Сопругата на кралот Фелипе од Шпанија, успеа да ги остави без здив на гала вечерта во ABC House.

Елегантниот црн фустан со дискретно деколте прекриено со реси, го потпишува луксузниот бренд Hugo Boss, а како „јаготка на шлагот“, кралицата избра класични Manolo Blahnik црни потпетици, мини ташна и дидкретен накит.
Коментари

[fbcomments]