Скопје или Амстердам: Девојка слободно пуши марихуана на сред бел ден во Скопје (ВИДЕО)

Видео објавено пред само неколку часа го сруши Интернетот за момент.

Имено станува збор за млада девојка која слободно пали „џоинт“ на сред прометна улица во центарот на Скопје и тоа на сред бел ден.

Видеото има многу споделувања и скоро 50 илјади гледаност.

Човекот кој ова видео го споделил на Фејсбук пишува- Скопје стана Амстердам.

Што ќе кажете вие на ова?!

Скопје стана Амстердам :D

Gepostet von Владимир Христовски am Donnerstag, 19. April 2018
Коментари

коментари