Категории

СЛАТКО: Фотографијата со која Тамара Тодевска ги разнежни обожавателите (ФОТО)

Нашата популарна поп-пејачка Тамара Тодевска на својот фејсбук-профил објави преслатка фотографија со која им го разубави денот на своите многубројни пријатели и обожаватели.

На фотографијата ги гледаме нејзината ќеркичка Хана и сопругот Александар Димитровски како спокојно спијат. Изгледа дека е точно тврдењето дека ќеркичките се секогаш поприврзани со татковците и дека си нивни галеници…

Прегледи:
373
Објавено на:
26.09.2016