Категории

Славниот пар Џиџи Хадид и Зеин Малик позираа за Vogue

Моделот Џиџи Хадид и славниот пеач Зеин се новиот славен и дефинитивно најстилски пар во моментот во светот на џет сетот. Откако парот ја објави својата врска тие се во центарот на вниманието и медиумите каде и да се појават. Нивното прво заедничко појавување беше во спотот на Зеин за неговата прва соло песна „Pillowtalk“. Неодамна тие направија и фотосесија позади објективот на познатиот Марио Тестино за списанието Vogue во кое позираат како пар кој е на меден месец на различни локации во Италија.
Џиџи носи елегантни и женствени креации на Викториа Бегам, Миу Миу, и Марк Јакобс.

12494764_10153447598191611_5099060763082877152_n 12928408_10153447598206611_4636976154840768612_n 12931143_10153447598306611_8923030143866376248_n 12932910_10153447598106611_6149892252483093634_n 12970784_10153447598096611_7687230256148931274_o Gigi-Hadid-Zayn-Malik-May-2016-Vogue Gigi-wears-plaid-Victoria-Beckham-dress-Jennifer-Fisher

Прегледи:
267
Категории:
Убавина и мода
Објавено на:
06.04.2016