Категории

Слика од Полска на Google map го насмеа целиот свет – Уште ова го немавме видено

(ВИДЕО) На ТикТок профилот кој објавува интересни видеа од целиот свет, објавена е зумирана мапа од Гугл, која долови необична сцена во Полска.

Имено, на фотографијата се гледа како неколку луѓе крадат – пругата.

 

@contentdropped

You won’t believe what I’ve just found in Poland #fyp #maps #countries #poland

♬ Buss It – Erica Banks

Прегледи:
1129
Објавено на:
23.02.2021