Слушнете како звучи Софиа Вергара на хелиум (ВИДЕО)

Славната колумбијка, воедно и најплатената ТВ актерка, Софиа Вергара е една од најзгодните, но и најинтересните актерки во Холивуд, заради нејзиниот акцент. 

Ѕвездата на Модерно семејство и сопругата на суперзгодниот Џо Манганиело, му беше гостинка на Џими Фалон, а тој секогаш има интересни игри и предизвици за своите гости. Па така и сега, тој и предложи на Софиа да вдиши хелиум, а таа тоа го стори без двоумење, се за шоу нели? Резултатот е прилично смешен и мора да го видите.
Коментари

[fbcomments]