Категории

Софија Вергара е вистинска кралица на летниот стил

Колумбиската актерка Софија Вергара веќе долги години претставува симбол за убавина, женственост и сексипил.

Нејзините модни избори на црвениот тепих мамат безброј воздишки а истото може да се каже и за нејзиниот стил во приватниот живот.

Софија е љубителка на boho стилот, таа најчесто може да се види како носи долги раскошни колоритни фустани, шапки и големи очила за сонце. Вистинска дама која иснпирира со убавина и гламур..