Категории

Соња од „Чиста љубов“ изгледа прекрасно во венчаница

Тара Росандиќ или нам попозната како Соња од серијата Чиста љубов се најде во улога на невеста за новата колекција на дизајнерката Мартина Феља.

Најубавиот ден во животот на жената, Тара со својата безвременска убавина го претстави низ многубројните венчаници.

Еве како тоа изгледа..

 

Прегледи:
410
Објавено на:
09.04.2018