Сопругата на Џон Леџенд, Криси Тајген, во ултра секси издание за забавата на Revolve

Таа е ѕвездата на новата кампања на Revolve.

Секако дека моделот ќе биде во центарот на вниманието, па на забавата по повод лансирањето на новата камања вчеравечер таа се појави во издание што ги привлекува сите погледи.

31 годишниот модел се појави во секси топ, без градник и црни хеланки, но ситуацијата од секси премина во ултра секси внатре на забавата.

Криси Тајген облечена во секси долна облека на брендот позираше и го преплави интернетот со овие секси фотографии.
Коментари

[fbcomments]