Категории

Сопругата на Енрике Иглесисас, Ана Курникова го роди нивното трето заедничко дете

Тие оставија 2 недели приватност за семејството да ужива во среќните моменти, а сега парот ја потврди веста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on


Тие претходно ги имаат близнаците Луси и Николас кои сега добија сестричка, а среќните родители објавија фотки од малечката ќеркичка направени веднаш по раѓањето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on