Совршена фризура за деновите кога не знаете што да правите со вашата коса! (ВИДЕО)

Косата не ви е баш најчиста и најсјајна, но немате време ни сила, а ниту пак волја да направите некоја посебна фризура? Имаме одлично решение!

Социјалните мрежи одамна се полни со различни туторијали и фотографии, а една од најомилените фризури на Инстаграм е така наречената „банана-пунџа“ која е идеална за сите пригоди.

Погледнете го ова видео каде што е објаснета целата постапка:
Коментари

[fbcomments]