Категории

Совршени модни комбинации за жените во 50-тите: Ископирајте го стилот на Селин Дион!

Низ годините нејзиниот стил стануваше сѐ подобар, а денес е на рамниште со најголемите ѕвезди во светот на модата. Селин Дион е модна икона на чиј стил се восхитуваат жените ширум светот. Таа не се плаши да експериментира со боите, дезените и различните стилови.

Во последните неколку години имавме можност да ја видиме во повеќе смели изданија, а честопати е прогласувана за најдобро облечена жена.

Ова се 10 најдобри модни изданија кои сигурно ќе посакате да ги ископирате:

Прегледи:
335
Објавено на:
26.10.2021