Категории

Спортски шик модни комбинации во кои ќе се чувствувате тренди и удобно

Спортскиот шик наголемо завладеа во модниот свет, откако пандемијата не затвори во нашите домови почнавме да се чувствуваме покомотно носејќи спортска облека, а сега овој тренд полека но сигурно го освои модниот свет. Иако елегантниот стил сеуште не го напуштил модниот трон, спортскиот шик сериозно се заканува да стане нов влијателен тренд.


Доколку и вие претпочитате лежерен стил во кој ќе се чувствувате удобно, и сакате патики пред високи потпетици, и тренерки пред фустани и здолништа, тогаш овие модни комбинации се дефинитивно за вас. Погледнете ја галеријата и инспирирајте се!