Спортско-елегантен стил на Викторија Бекам: Вака изгледа нејзината дневна опуштена комбинација! (ФОТО)

Четириесет и четири годишната модна диајнерка снимена е како доаѓа на интервјуто на лондонското Радио 2. Семејството Бекам овие денови е во центарот на вниманието поради насловната страна на Вог, на која се појавуваат сите заедно. 

За опуштеното интервју, Викторија Бекам одбрала модерни кожни панталони и обична бела маица. Комбинацијата ја надополнила со црни салонки и чанта, а не претерала ни со накитот, па затоа ставила на себе само алка и часовник. Пред папараците не ги вадела препознатливите црни очила за сонце.

 
Коментари

коментари