Среќа е…кога 100.000 македонци ја пеат македонската химна во еден глас! (ВИДЕО)

Среќа е…кога 100.000 македонци ја пеат македонската химна во еден глас!

Победата на ракометарите на РК Вардар беше повод вчеравечер да се соберат илјадници граѓани за да ги дочекаат европските шампиони! Песни, скандирање и илјадници насмевки!
Коментари

[fbcomments]