Категории

Среќа на денот: Мало мече трча по снежните улици во околината на Битола! (ВИДЕО)

Несекојдневна глетка беше забележана во околината на Битола, најверојатно во с. Бистрица. На видеото се гледа мало мече кое трча по снегот кој ја покри Битола. Погледнете за што станува збор!

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

Видеото е на Стефан Узуновски.

Прегледи:
125
Објавено на:
12.01.2022