Категории

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (31 МАЈ 2018)

Овен

Доколку мислите ви одат кон личност од минатото време е да ја погазите гордоста и да ја побарате. Доколку некого сте повредиле време е и да се извините. Здравјето не е многу добро, откажете се од пороците.

Бик

Наместо да седите дома излезете и правете нешто корисно. Преостанатото време посветете го на домот и преуредете го, така и вие и вашето семејство ќе се чувствувате поубаво.

Близнаци

Некој ваш близок ќе биде во неволја, помогнете му. Партнерот ќе ве изненади позитивно, затоа возвратете му со голема посветеност и љубов. Здравјето не е многу добро.

Рак

Вашите пријатели ќе ви замерат затоа што поголемиот дел од денот го посветувате на партнерот. После работните обврски посветете го денот на пријателите и релаксирачко кафе. Можна е главоболка.

 

1 2 3

Прегледи:
280
Објавено на:
30.05.2018