Категории

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (31 МАЈ 2018)

Лав

Сите заостанати обврски, завршете ги денес. Попладнето посветете го на партнерот, ви препорачуваме добар филм. Крајот од денот искористете го за вежбање или пешачење.

Девица

Проблемите кои ви предизвикувале главоболки време е да ги разрешите. Пријателите ве запоставуваат поради вашето негативно реасположение. Потребен ви е одмор, останете дома.

Вага

Љубовта ви цвета, но работата ви стои. Време е за баланс помеѓу обврските и љубовниот живот. Посветете време и на домот, згответе нешто за себе и за семејството.

Шкорпија

Негативната енергија исфрлете ја во теретана, не на вашите блиски. Потрудете се да бидете љубезни кон сите, не се знае кој утре ќе ви биде потребен. Партнерот ќе се почуствува убаво во ваше присуство.

 

1 2 3

Прегледи:
309
Објавено на:
30.05.2018