Категории

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ЧЕТВРТОК (31 МАЈ 2018)

Стрелец

Сѐ ќе ви оди по планот, затоа насмевката нема да ја тргнете од вашето лице. Со вашата позитивна енергија ќе отворите многу врати за вашата иднина. Здравјето е добро, но не се преоптеретувајте со работи кои не се важни.

Јарец

После напорниот работен ден време е за прошетка во парк. Времето што досега сте го губеле за непотребни луѓе помина, затоа посветете се само на најблиските. Можни се болки во грбот и колената.

Водолија

Денот ќе ви биде толку исполнет што нема ни да го осетите. Наместо да се грижите за љубовните проблеми, погрижете се за себе и својот изглед. Ноќта поминете ја дома покрај своето семејство.

Риби

Не ви оди сѐ по планот, но не дозволувајте тоа да ви го распие расположението. Организирајте мала прошетка со пријателите во блискиот парк, ќе ви годи. Здравјето е добро.

1 2 3

Прегледи:
310
Објавено на:
30.05.2018