Категории

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП: ПЕТОК (01 ЈУНИ 2018)

Овен 

Петок, почеток на викендот, крај на работната недела. Со нетрпение го чекавте овој ден, но има и зошто. Конечно ќе можете да се релаксирате и да ги оставите проблемите на страна. Доколку вашите финансии се во ред, размислете за патување за време на викендот.

Бик

Вашите емоции денеска ќе излезат на виделина. Внимавајте кому ќе му се доверите, бидејќи некој вашите тајни може да ги искористи против вас. Вечерта искористете ја за средба со некој пријател кој долго не сте го виделе.

Близнаци

Како што велат ѕвездите, овој ден ќе биде совршен за почеток на едно ново пријателство, кое подоцна, може да прерасне во нешто поголемо. Не запоставувајте ти пријателите поради партнерот, бидејќи тие се секогаш тука за вас.

Рак

Некој социјален настан или групна активност може да ве доведат до контакт со многу луѓе, без разлика дали се работи за блиски пријатели или повремени познаници. Некое ново лице ќе се појави во вашиот живот и ќе направи разлика.

 

1 2 3

Прегледи:
13