Категории

Станете мајстор во кујната со само еден мал трик

Само еден мал алат ви е потребен за да станете профи сецкач. Без проблем исечкајте кромид, лимон, краставица… како? Погледнете го видеото.

Прегледи:
361
Објавено на:
04.04.2016