Категории

Старлетата ја сликаше интимата и ги полуде фановите на Инстаграм

Британската ријалити ѕвезда Шарлот Крозби откако изгуби 17 килограми, не престанува да се фали со својот физички изглед.

sarlot-krozbi-640x360

По тој повод, таа го сликала своето голо меѓуножје и фотографијата ја објавила на Инстаграм. За кратко време, таа собрала над 80.000 лајкови и 8.000 коментари.

Изгледа дека на фановите не им сметало што, заради правилата на Инстаграм, таа на местото на вагината морала да стави срце стикер.

Инаку, Шарлот популарноста ја стекна со учеството во шоуто „Geordie Shore“ каде привлече внимание со провокативното однесување, разголувањето и сексот пред камерите.

https://www.youtube.com/watch?v=S42dQidDYN4

Прегледи:
70
Објавено на:
05.01.2016