Категории

Стилот на гостинките на Париската модна недела

Модниот месец продолжува во Париз, четвртата по ред престолнина на модата каде повторно се собраа на едно место сите светски модни фанатици, блогери, тренсетери, новинари и критичари. Погледнете ги нивните стајлинзи на пат да ги проследат пролетните колекции на најпознатите модни куќи.

Прегледи:
218
Објавено на:
28.09.2017