Категории

Свечена пунџа во два чекори: Да и тоа е возможно, потребно ви е само ластиче за коса! (ВИДЕО)

Брзо и лесно! Девојки, овој трик сигурно ќе ви се допадне. Погледнете го видеото неколку пати и ќе се стекнете со вештината за да ја создадете оваа елегантна креација на косата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tag A Friend&Share This Page! (@make.up.vines) on


Имено, веќе никогаш нема да морате да се нервирате ако фризерот ве одбие или немате време да го посетите, а итно ви е потребен елегантен изглед. За оваа елегантна пунџа потребно ви е само едно ластиче за коса и добра волја! Среќно!