Категории

Таа е помлада од него 28 години: На плажа не можеа да ја сокријат страста (ФОТО)

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки е еден од најголемите хедонисти на јавната сцена, кој не мирува.

Неговиот живот е забава 24/7, а сега се забавува со младата девојка, манекенката од Венецуела, Шерон Фонеск.

 

На Ваки, кој оваа година ќе полни 51-година му е тешко да се одвои од Шерон која има само 23 години.

 

Red is the new black 🙈🌹 @gianlucavacchi

A post shared by Sharon Fonseca🌹⚡ (@sharfonseca) on

Поранешниот бизнисмен кој после заработените милиони ја напушти работата и се посвети на уживање, во врска е со Шерон откако раскина со долгогдишната партнерка, 32-годишната Џорџа Габријела

Прегледи:
165
Објавено на:
31.07.2018