Таа е секогаш секси, но на ова нејзино издание никој не остана рамнодушен! (ФОТО)

Ријана по завршувањето на својата ревија за долна облека, вниманието го привлече во тесен кожен фустан. Иако е позната по својот специфичен стил, таа секогаш успева да привлече големо внимание.

Изгледот го зачини со сребрен накит, поради што целосната комбинација имаше уште поголем ефект. А кога станува збор за нејзината колекција, Ријана порача дека жените треба да носат убав долен веш првенствено поради себе.

„Можам само да се надевам дека со оваа колекција ќе им помогнам на жените да ја подигнат својата самодоверба и сила. Забавно е да се играте со долна облека“, заклучи таа.
Коментари

[fbcomments]