Категории

Таа покажа како навистина изгледа нејзината позадина без Фотошоп

Сопственичката на еден од најголемите познади позадини ни го покажа својот најголем атрибут во минијатурен костим за капење.

Клои Кардашијан е неверојатно посветена на нејзиниот фитнес режим, за да може и понатаму да „влегува“ во минијатурните костими за капење и да изгледа секси.

Доколку ја гледавте неделната епизода од реалното шоу „Keeping up With the Kardashians“, тогаш сте имале можност да видите дека таа наоѓа време за фитнес дури и кога е на одмор на островот Свети Вартоломеј (анг. St.Barts).

02-KHLOE-KARDASHIAN-381492

Имено, во најновата епизода од ова рално шоу, 31-годишната Клои Кардашијан ни покажа како навистина изгледа нејзината бујна позадина. На видео снимка, на која се надеваме дека не постои Фотошоп. Клои и нејзината постара сестра, 36-годишната Кортни ни покажаа како изгледа кога прават кардиоваскуларни вежби во вода, а странските медиуми веднаш ги пренесоа фотографиите од задникот на сестрата со пораскошни облини.

03-KHLOE-KARDASHIAN-381495

И секако, Клои ги правела вежбите облечена во минијатурен костим за капење кој покажал колку што е можно повеќе кожа…

04-KHLOE-KARDASHIAN-381496

Па, мора да признеме дека таа многу напорно работеше за да го добие тоа тело (или задник), нели?

05-khloe-kardashian-1224