Таг:, , , , , , , , ,

Прогласен е најубавиот маж на светот! (ФОТО)

Џејсон Момоа се најде на врвот на листата за најубави мажи, додека на последно место се наоѓа...

Ова е најпребаруваната личност на „Гугл“ за 2018 година

Најпопуларниот интернет пребарувач Гугл ја објави статстиката за поимите кои најјмногу се...

Официјално ова е најсексапилниот маж за 2018. година! (ФОТО)

Американскиот магазин People од 1985. година традиционално доделува признанија за најсексапилни...

Овие музички хитови ќе наполнат 20 години во 2018 година (ВИДЕО)

Далечната 1998 беше година кога започна успехот на многу бендови и групиte со девојки. Многу...

Ова се најубавите 10 хотели за 2018 година

Сместувањето во хотел е еден од клучните фактори за совршен одмор и бегање од...

Филмови снимени според вистински настани кои ќе ги гледаме во 2018 година

Животот ги пишува најдобрите романи, а овие одвај чекаме да ги погледнеме. Најдобар пример...

Ова се патиките кои ќе ги носиме во 2018 година?

Овие 3 видови на патки наводно ќе владеат во следната модна година, а доколку се ориентираме...