Таг:, , , , , , , , , , , , , ,

Белата боја е моден погодок за топлите денови

Иако акцентот е на впечатливите бои, за сезоната пролет/лето 2019 година белата боја е...

#ИнстаСреќа: Ова се најубавите празнични фотографии, кои ќе ви ги стоплат срцата!

Празниците се време за споделување малку повеќе љубов и радост, време за дружби со...

2019 е година на бројот 3, погледнете како ова ќе влијае на вашиот нумеролошки број?

Во светот на нумерологијата бројот 3 е бројот на креативноста. Со самото тоа, 2019-та година ќе...

Игра на тронови се враќа во 2019?

Фановите на мега популарната Игра на тронови ќе ја почекаат следната, последна сезона...