Таг:, , , , , , ,

Слушнете ја “Heart Will Go On“ од „Титаник“ во изведба на 2CELLOS (ВИДЕО)

Лука Сулиќ и Стјепан Хаусер, главните компоненти на дуото наречено 2CELLOS секогаш ги...

2Cellos снимија спот во лудница. И спотот е луд, буквално!

Познатото дуо 2Cellos го направија најлудиот спот досега. Станува збор за нивната нова...