Таг:, , , , , , , , ,

Се ожени најпосакуваниот турски актер – Бариш Ардуч познат како „Вљубениот ерген“

Бариш Ардуч кај нас познат по улогата на Омер во серијата „Вљубениот ерген“ го кажа...

(ФОТО) Турската ѕвезда Фахрие Евџен сподели фотографии од малиот Каран – Синот со Бурак Озчивит

Турските ѕвезди Фахрие Евџен и Бурак Озчивит доста строго ја чуваат приватноста на нивниот...

Се одложува снимањето на специјалот на серијата „Пријатели“

Поради пандемијата на корона вирусот, се одложува снимањето на специјалот на мега...

Том Хенкс и сопругата позитивни на коронавирус: Ги следиме сите протоколи за лекување

На неговиот Инстаграм профил, актерот Том Хенкс ја извести пошироката јавност дека тој и...

Леонардо ДиКаприо со 23 години помладата девојка, Кијану Ривс во придружба на својата мајка

Бројни холивудски ѕвезди прошетаа на синоќешниот црвен тепих на 92. доделување во Лос...

Интимна церемонија – Најпосакуваната оскаровка застана на лудиот камен

Една од омилените актерки во Холивуд го кажа судбоносното „да“. Оскаровката Џенифер Лоренс...

Хоаким Феникс откри дека улогата на Џокер му го промени животот

Професионалните актери често поминуваат низ застрашувачки процеси кога се обидуваат на што...

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли повторно станаа родители: Среќниот татко сподели фотографија од новороденатата ќерка

Омилениот холивудски пар доби ќерка Актерот Рајан Рејнолдс, пред неколку часа со своите...

Новиот холивудски заводник: 23 годишниот актер со истенчен моден вкус по кој полуде целиот свет

Сите зборуваат за него.. Леонардо ДиКаприо и Бред Пит веќе се „пензионираа“ од титулата на...

Џенифер Анистон низ солзи сподели непријатна ситуација од своето детство

Непријатната случка од детството ја направи она што е денес. Џенифер Анистон е една од...

Божествена кралица: Анџелина Џоли на премиерата на Maleficient 2 во Лондон

Анџелина Џоли деновиве активно го промовира својот најнов филм „Maleficient – Mistress of Evil“ а ние...

Најубавите елегантни стајлинзи на Дакота Џонсон

Популарната актерка која остана запаметена по улогата во трилогијата „Педесет нијанси на...

Анџелина Џоли божествена на премиерата на “Maleficient 2”

Анџелина Џоли деновиве го промовира својот најнов филм, второто продолжение од Дизниевата...

Џулија Робертс открива: „Животот се менува од корен кога ќе го запознаеш вистинскиот“

Таа успешно го крие својот приватен живот од очите на јавноста, и веќе 2 децении ја живее...

Модна инспирација: Кетрин Зета Џонс ќе ви покаже како треба да изгледа една дама

Стилот на познатата холивудска глумица, значително еволуира во последните неколку години...

Наградите Еми 2019: Модата на виолетовиот тепих

Лос Анџелес беше домаќин на доделувањето на Еми наградите кои во театарот Микрософт ги...

Наградите Еми 2019: „Игра на тронови“ повторно го сруши рекордот на освоени награди

Мегапопуларниот феномен серијата „Игра на тронови“ и оваа година повторно доминираше на...

Кристијан Бејл се огласи: Роберт Патисон е совршениот „Бетмен“

Многу фанови на комикот изјавија незадоволство нивниот јунак да го глуми актерот познат по...

Николас Кејџ непрепознатлив после разводот – бракот му траеше само 4 дена

На премиерата на новиот филм, познатиот актер се појави во сосема непрепознатлив изглед...

Наградите Еми за последно ќе ги обединат актерите од серијата „Game of Thrones“

Мегапопуларната серија – феномен „Game of Thrones“, го доби својот крај во мај оваа година,...