Таг:, , , , ,

Се одржа мотивациониот настан “100 жени претприемачки” во Алликас

„100 жени претприемачки“ е мотивациски настан за жени. На оваа конференција присуствуваа...

Вака изгледаат свадбените бајки во ресторан Аликас…создадете ја и вашата (ВИДЕО)

Бајката не ја создава просторот, ниту пак музиката или временските услови…бајката ја...

Инспирација за вашата пролетно – летна свадбена прослава

Топлите денови се совршени за одржување на разни прослави под отворено небо, дали станува...

Посакувате свадба на отворено небо или подно ладење за Вашата летна свадба?

Повелете на саемот за венчавки во хотел Александар Палас и дознајте повеќе за изворот на...