Таг:, , , , , , , ,

Како треба да изгледа деловна дама – АМАЛ КЛУНИ повторно одржа модна лекција

Елегантна, женствена и модерна – познатата адвокатка никогаш не разочарува со своите модни...

Рафиниран бизнис стил на Амал Клуни: Штом се појави во овој капут таа го украде целото внимание!

Сопругата на Џорџ Клуни доминира кога е во прашање бизнис стајлингот.. Амал Клуни (41) одржала...

Амал Клуни прекрасна на интимната прослава во повод 5-тата годишнина од бракот со Џорџ Клуни

Парот ја прослави годишнината, но она за што се зборува не е прославата туку нивните...

Џорџ и Амал Клуни повторно ќе станат родители?

Се зборува дека славниот пар дека повторно ќе бидат родители и тоа на близнаци. Брачниот пар...

Амал и Џорџ Клуни ги покажаа близнаците! Погледнете на кого личат!

Амал и Џорџ Клуни пред повеќе од една година станаа родители на близнаците Александар и Ела...

Првата фотографија од малата наследничка на Џорџ Клуни: На кого личи?

Мислењата се поделени кога се работи за изгледот на ќерката на Амал и Џорџ Клуни. Некогаш...

Амал Клуни шармантна во син фустан покрај својот сопруг

Познатата адвокатка и активист присуствуваше на премиерата на филмот “Suburbicon” во...

Покрај Бјонсе, близнаци ќе добијат Џорџ Клуни и Амал Клуни

После неколку неделни шпекулации, се потврди веста дека Амал Клуни е бремена, и тоа со...

О, не! Ни се врати еден од најлошите модни трендови од 80-тите години

Го преживеавме враќањето на карнерите. Некако ја „проголтавме“ и фазата на пуфнести...

Амал Клуни е бремена 14 недели

Холивудскиот заводник Џорџ Клуни наскоро би можел да стане татко. Иако светските медиуми...

Џорџ и Амал Клуни згрижија куче од засолниште

Американскиот актер Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал во средата згрижиле куче од едно...

ФОТО: Упс! Г-ѓа Клуни покажа премногу

Елегантната и успешна адвокатка Амал Клуни, во јавноста има имиџ на супер дама со...

Џорџ Клуни: Некогаш бев ловец, а сега сум плен

Американскиот комичар и тв водител Стивен Колберт се пошегувал на сметка на холивудкиот...

Мексиканската вила на Џорџ и Амал Клуни

Според најновите гласини Џорџ Клуни размислувал дали да ja продаде својата прекрасна вила...

ФОТО: Џорџ и Амал Клуни на премиерата на „Tomorrowland“

Џорџ Клуни не ја пропушти премиерата на својот најнов филм „Tomorrowland“. На свечениот настан во...

Фото: Црвениот тепих на Златните глобуси: Амал Клуни ги засени холивудските убавици

Првото гламурозно појавување на црвениот тепих по венчавката, Амал и Џорџ Клуни го...