Таг:, , , , ,

Анџелина Џоли отворено призна: „Се разведов поради доброто на своите деца“

Анџелина прозбори зошто се разведе од Бред Пит Оскаровката изјави дека се раздели од Бред...

(ФОТО) Анџелина Џоли е вистинската кралица на модата – Вака треба да изгледа една дама

Оскаровката минатата недела го прослави својот 45-ти роденден, и сеуште изгледа божествено и...

Анџелина Џоли по бурниот развод сфатила што е најважно: Вашите деца не бараат да бидете совршени

Анџелина Џоли со својот поранешен сопруг Бред Пит има шест деца, 18-годишниот Мадокс,...

Омилените парфеми на познатите дами

Истражувавме и дознавме кои се парфемите кои ги користат познатите дами ширум светот. Ако...

Божествена кралица: Анџелина Џоли на премиерата на Maleficient 2 во Лондон

Анџелина Џоли деновиве активно го промовира својот најнов филм „Maleficient – Mistress of Evil“ а ние...

Анџелина Џоли не застанува: Повторно во уште едно беспрекорно модно издание

Холивудската убавица деновиве освојува со своите модни избори Анџелина Џоли плени со...

Анџелина Џоли божествена на премиерата на “Maleficient 2”

Анџелина Џоли деновиве го промовира својот најнов филм, второто продолжение од Дизниевата...

Медокс Џоли Пит се огласи по повод Бред Пит: „Јас не се гледам себеси како негов син“

Анџелина Џоли го посвои Медокс уште пред таа и Бред Пит да стапат во брак. Таа и Медокс се...

Ексклузивно писмо од Анџелина Џоли : „На светот му се потребни повеќе вештерки!“

Откако знаеме за Анџелина Џоли, знаеме дека тоа е жена која поседува смелост, жестокост и...

Анџелина Џоли беспрекорна на црвениот тепих во елегантен црн фустан

Кралицата на Холивуд како што може да се нарече Анџелина Џоли, и понатаму воодушевува со...

Анџелина Џоли ја „разголи“ својата душа и искрено проговори за својот живот

„Се обидувам да бидам одговорна личност и да правам се на вистински начин, но јас воопшто не...

Погледнете како изгледа сега: Анџелина Џоли на прошетка во Париз со Жаклин Бисет!

Актерката Анџелина Џоли го посети Париз заедно со својата кума Жаклин Бисет. За таа пригода,...

Би го вратил времето: Ова се совети кои Бред Пит им ги дава на мажите по разводот со Анџелина Џоли!

Врз основа на своите грешки, славниот актер објаснил што мажите во текот на бракот никако не...

Јаде јаткасти плодови и гумени бонбони: Вака изгледа диетата на Анџелина Џоли!

Изгледот на Анџелина Џоли со години е тема во медиумите, но и загриженоста на фановите....

Анџелина Џоли конечно ги откри причините поради кои се разведе од Бред Пит!

Многумина се прашуваат како Анџелина Џоли успева да ја одржи витката линија со години, а...

Децата на Бред Пит и Анџелина Џоли потполно се разликуваат од холивудските разгалени деца

Покрај целата медиска прашина, светлата на фотоапаратите кои ги пратат од раѓање,...

Анџелина Џоли во елегантно издание на прошетка со својот син Пакс (14)

Познатата актерка во неделата е фотографирана на прошетка со својот син Пакс (14), ручајќи во...

Бившиот сопруг на Анџелина Џоли: „Се разведовме само поради оваа причина“

 , изјави дека времето поминато во брак со Анџелина Џоли му било прекрасен период од животот....

Анџелина Џоли може да го изгуби старателството врз своите 6 деца?

Процесот на разводот помеѓу Анџелина Џоли и Бред Пит се уште не се ближи до својот крај, со...

Лута му е на кралското семејство: Позната причината зошто Анџелина Џоли не се појави на свадбата на Хари и Меган, со ова ја навредиле

Анџелина Џоли не дошла на британската кралска венчавка, а се шпекулира дека му е налутена на...