Таг:, , , , , , , , ,

Ќерка напишала писмо до починатиот татко: Добила одговор кој не го очекувала!

Ешлин Марачино секоја година пишувала писмо на балон за нејзиниот починат татко и го...

Направете сами: Велигденска корпа која ќе посакате да ја имате во вашиот дом (ВИДЕО)

Велигденската корпа во која може да ги ставите декорираните исфарбани јајца, сигурно ќе...

Како изгледа кога ќе пукне балон полн со вода? Неверојатни моменти уловени во вистинско време!

За да го фатиш вистинскиот момент треба да имаш многу среќа, но за лондонскиот фотограф Edward...

Кога планот ќе тргне во погрешна насока

Често пати кога се возиме во автобус, се соочуваме со различни проблеми. Еден од најчестите е...

Русин во балон поминал повеќе од половина пат околу светот

Kоњухов поминал повеќе од половина пат откако на 12 јули годинава полета од Нортем во...