Таг:, , , , , ,

Нашиот Јане испрати моќна порака држејќи говор во седиштето на ОН и се запозна со Бекам! (ВИДЕО)

Јане Велковски, 11- годишното момче кое боледува од спинална мускулна атрофија, а воедно е...

Актерката непријатно изненади со овој аутфит!

Младата актерка е позната по нејзината врска со Бруклин Бекам, но и по нејзиниот аутфит. Не...

Бруклин Бекам со нова тетоважа во чест на неговата мајка Викторија

Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, 18 годишниот Бруклин, објави фотографија на...

Викторија Бекам дама во црвено покрај сопругот на забава во Лондон

Викторија Бекам приреди новогодишна забава во нејзиниот бутик во Лондон заедно со модното...