Чек дис аут
Search

Таг:, , , , , , ,

#ИнстаСреќа: Дедо со витилиго плете кукли за деца со истата состојба

Витилиго е состојба која предизвикува промени на бојата на кожата. Може да се појави на било...

Се одржа модната парада на Скопјанки против предрасудите за женското тело

На плоштадот „Македонија“ денеска се одржа модна парада со наслов „Горда сум што сум...