Таг:, , , , ,

Бијонсе ја отвори комеморацијата во чест на Коби и Џиана, Ванеса Брајант со трогателен говор

Комеморацијата за Коби Брајант и неговата ќерка Џиана се одржува во Стејплес центар во Лос...

Шпекулации: Бијонсе е бремена по четврти пат?

Фановите на пеjачката се убедени дека четвртото дете е на патот. Следбениците на америчката...

Есенски трендови: 3 најпопуларни фризури за оваа есен!

Оваа година ќе преовладуваат пуштените и разбушавените фризури, а тоа ќе ви оди во прилог!...

Бијонсе врти нов лист и се откажува од ригорозните диети

Вишокот килограми се проблем со кој се соочуваат многу жени. Некои се обидуваат да ги...

Иста како мајка си: Ги споредиле Бијонсе и ќерка и и резултатите се неверојатни!

Таа е една од најпознатите потомци на познатите личности во светот. Во случај некој да се...

Бијонсе со најсекси празнично издание! (ФОТО)

Бијонсе преку едно свое секси издание ги најави сите водечки трендови за убавина и мода во...

Магазинот Форбс ја објави листата на најплатени жени во музиката: Ова е најплатената пејачка!

Магазинот Форбс ја објави овогодинешната листа на најплатени жени во музиката. На прво...

Бијонсе со отворено интервју и неверојатна фотосесија за септемвриското издание на Vogue

Нејзиниот живот, нејзиното тело, нејзиното наследство Бременост и прифаќање на телото  По...

БИЈОНСЕ КОНЕЧНО ВО ЈАВНОСТА ГИ ПОКАЖАЛА БЛИЗНАЦИ! НА КОГО ВИ ЛИЧАТ?

Популарниот американски пар Бијонсе и Џеј Зи пред една година станаа родители на близнаците...

Нејзината објава на Инстаграм чини милион долари: Погледнете кои се најплатените ѕвезди!

Кајли Џенер најмногу заработува од сите на социјалните мрежи, објави компанијата која се...

Бијонсе конечно објави фотографија од близнаците и ги израдува фановите

Популарната пејачка Бијонсе ги израдува своите фанови соо фотографии направени помеѓу...

Вест број еден во Холивуд: Бијонсе е повторно бремена?

Од извори блиски на славната пејачка, се дознава дека бременоста ја изненадила и Бијонсе и...

Прекрасната атмосферата на Коачела фестивалот доловена преку фотографии

Изминатиот викенд, првиот дел од Коачела 2018 фестивалот се одржа во Индио, Калифорнија....

Бијонсе со историски спектакуларен настап на фестивалот „Коачела“

Бијонсе со својот настап на познатиот фестивал Коачела предизвика врескање и восхитување...

Знаете ли кои фотографии на Инстаграм имаат најмногу лајкови?!

Оваа година, Кајли Џенер го сруши рекордот со најлајкувани фотографии, и за таа пригода...

КРАЈ НА МОЛКОТ: Зошто не се распадна бракот за кој се зборува со години?

Кога се дозна дека познатиот рапер и продуцент Џеј-Зи ја изневерил својата сопруга Бијонсе,...

Овие скапи работи Бијонсе и Џеј Зи им ги имаат купено на децата

Познатите музичари Бијонсе и Џеј Зи се запишаа во историјата како пар што вреди милијарда...

Бијонсе ја промовираше својата нова модна колекција

Бијонсе ја претстави нејзината нова модна колекција за Денот на вљубените. Колекцијата...

Кои се ѕвезди ќе настапуваат на најголемиот музички фестивал – Coachella 2018?

Организаторите на најголемиот музички фестивал Coachella 2018 ги најавија овогодинешните ѕвезди....

Ед Шеран и Бијонсе ги изненадија фановите со песната “Perfect Duet”

Ед Шеран и Бијонсе ја снимија песната “Perfect Duet”, со која започна празничната атмосфера...